Вход

Забравих си паролата!

le forum’s staff;
STAFF

Latest topics
» scream while I ravage u; [в момента?]
Пон 27 Авг 2012, 14:16 by Миу

» От дума на дума
Нед 26 Авг 2012, 13:10 by Миу

» Постване
Нед 26 Авг 2012, 12:48 by Миу

» It's a bead. With a shimmer. [отделение Спам]
Нед 26 Авг 2012, 05:29 by Миу

» imagine.
Съб 25 Авг 2012, 23:20 by Cassie Holmes

» От въпрос на въпрос
Съб 25 Авг 2012, 22:52 by Миу

» От песен на песен
Съб 25 Авг 2012, 22:51 by Миу

» Филм-актьор-филм
Съб 25 Авг 2012, 22:45 by Миу

» Предложения, критики, въпроси
Съб 25 Авг 2012, 21:08 by Cassie Holmes

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 27, на Чет 23 Ное 2017, 06:28

Предложения, критики, въпроси

Go down

Предложения, критики, въпроси

Писане by agent Henry Carver on Пет 13 Апр 2012, 17:30

Ако нещо не ви е ясно, имате препоръки или просто искате да изкажете мнението си за форума - пишете тук.
agent Henry Carver
Division agent;

Местожителство : n/a
Близки връзки : ain't got no.
Psychic power : sum badass pusher.
Брой мнения : 18

http://psychicsparadise.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Предложения, критики, въпроси

Писане by Миу on Съб 25 Авг 2012, 19:08

Нееее, нямате представа колко се радвам, че намерих този форум! Тоест, такъв, такъв форум. Този филм е... обичам го. Не мога да повярвам, че си намерих сайт по него, с неговата идея, при това толкова красив сайт за него. В повечето случай идеята на форума е хубава, но самият той е много неудобно направен. Този тук, по мое мнение, е ЧУДЕН! ^^
Единственото нещо е... ами, много е жалко, че все още няма потребители, които да му дадат живот. Бих го разпространила където мога... В началото си казах всичко, което си казват нормалните хора - "Неее, тук няма никой, няма смисъл да се регистрирам". Само че... откъде идват все пак потребителите? Някой все някога се регистрира пръв... (:
Няма значение, въображението и ентусиазмът ми са тук и нямам търпение. Like a Star @ heaven
Имам само едно предложение... много се извинявам предварително, ако такова нещо има, пък не съм го видяла, например... хД Та то е просто - виждам, че има група за хората от Отдела, само че когато някой си прави герой, не трябва ли да има в бланката нещо, което да се попълни, че този човек е ОТ Отдела? И, ако това ми предложение е необосновано или безсмислено, то другото ми беше следното - Възможно ли е да се направят и обикновени хора... без дарби и тн... Може би според вас няма да е интересно, тъй като тях никой няма да ги преследва, затова и не държа много това да се случи...
Нека просто кажем, че тези неща ми бяха любопитни само. (: ^^
Миу
Pusher;

Местожителство : за момента е в Сидни
Близки връзки : няма семейство; засега няма и връзка
Psychic power : Pusher
Брой мнения : 19

http://totto-chann.tumblr.com

Писане by Cassie Holmes on Съб 25 Авг 2012, 21:08

Страшно се радвам, че въпреки неудобството откъм редовни потребители, си дала възможност на форума и имаш такова мнение като цяло. ^^
Честно? В самото начало и нас ни беше обхванал същия ентусиазъм, но в последствие се натрупаха странични ангажименти и идеята форума да стане активно място... леко-полеко започна да се изпарява. Вдъхновяваш ме да започна наново работа и също да се включа в разпространението и рекламата, но общо взето начинанието ще е малко трудничко - другият админ след няколко седмици почва да следва и един вид аз поемам поддръжката на форума.
Не съм съставяла лично бланката и имам само обща представа за нея, но ще проверя дали има подобно поле и ще го добавя, ако липсва. А след малко и групата ще е налице - все пак, всеки е в правото си да остане неутрален. ^^

//dunno why, но май част от това съобщение можеше да мине под формата на ЛС, а не като такова публично изявление xD
Cassie Holmes
Watcher;

Местожителство : land of kangaroos.
Близки връзки : has a couple of friends & trust issues.
Psychic power : can see da future.
Брой мнения : 47

http://psychicsparadise.bulgarianforum.net

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите